Українка Ярослава Магучіх побила світовий рекорд зі стрибків у висоту серед юніорок

18-річна Ярослава Магучіх на дебютному для себе чемпіонаті світу, який проходить у Досі (Катар), виграла срібну медаль та встановила при цьому світовий рекорд зі стрибків у висоту серед спортсменок віком до 20 років. Про це Львівському порталу повідомили у Федерації легкої атлетики України. Об этом сообщает meganovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.  • 2019.08.470х200
WordPress Slideshow

Ярослава Магучіх із першої спроби подолала 2,02 м – висоту нового світового рекорду U20. А потім із третьої стрибнула на 2,04 м. Після цього спортсменка вирішила припинити змагання.

До цього світовий рекорд серед юніорок становив 2,01 м і належав двом спортсменкам – Ользі Турчак з СРСР (7 липня 1986 року, Москва) і німкені Гайке Бальк (18 червня 1989 року, Карл Маркс Штадт).

Ще одна представниця України Юлія Левченко на чемпіонаті світу посіла четверту позицію, показавши результат у 2 м.

Чемпіоном світу стала росіянка Марія Ласіцкене, вона підкорила 2,04 м із меншою кількістю спроб, ніж їх малп Ярослава Магучіх. Бронза дісталася американці Вашті Каннінгем – 2 м.

Зазначимо, влітку цього року Ярослава Магучіх стала наймолодшою стрибункою в історії, яка підкорила планку на висоті 2 метри.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/10/01/ukrayinka-yaroslava-maguchih-pobyla-svitovyj-rekord-zi-strybkiv-u-vysotu-sered-yuniorok”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя