"Соло надірваних струн": у Львові презентують книгу історій вдів Героїв

У вівторок, 8 жовтня, у Львові презентують книгу історій вдів Героїв, які загинули на Донбасі, ʺСоло надірваних струнʺ авторства Наталії Хаммоуда.

У Львові презентують книгу історій вдів Героїв


Початок презентації о 12.00 год. Місце проведення — Копальня кави на пл. Ринок, 10. Це перше видання з великої серії із 25 книг, де планують представити усі регіони держави. Об этом сообщает kh-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


До участі у презентації запрошують представників громадських, волонтерських організацій, владу міста та області, журналістів.


В анотації до книги сказано, що до першого тому із циклу ʺСоло надірваних струнʺ увійшло тридцять новел про життя і кохання загиблих Героїв АТО зі Львова та Львівщини. Цей проект є літописним і має на меті донести правду сьогодення до сучасників, закарбувати у пам’яті українців згадку про воїнів, які були патріотами, захисниками і віддати своє життя за цілісність, суверенітет і волю України.


До уваги представників ЗМІ: в заході візьмуть участь героїні книги. Тож журналісти матимуть унікальну можливість поспілкуватись із ними особисто.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/solo_nadirvanyh_strun_u_lvovi_prezentuyut_knygu_istoriy_vdiv_geroiv_327710.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя