Хто ухиляється від оподаткування, покаже операція «Урожай-2019»

Об этом сообщает dispute.in.ua со ссылкой на СМИ.

На Тернопіллі з травня цього року триває операція «Урожай-2019». Мета її – виявлення та запобігання використанню схем ухилення від оподаткування суб’єктами, що здійснюють діяльність у галузі сільськогосподарського виробництва, детінізація найманої праці, перевірка повноти нарахування та сплати податків суб’єктами господарювання і громадянами, котрі є власниками земельних ділянок, площа яких перевищує 2 га, та власними силами їх обробляють задля отримання доходу.

Так із часу початку «Урожаю» фахівці Головного управління ДПС у Тернопільській області провели аналіз та розрахунок кількості працівників і рівня заробітної плати, що мала б виплачуватись працівникам сільськогосподарських підприємств залежно від площ земельних ділянок. Вони також розрахували заробітну плату за обробіток 1 га ріллі та визначили коло роботодавців, які її виплачують у розмірі нижчому, ніж мінімальний.

Отож за наслідками вжитих заходів 292 суб’єкти господарювання підвищили рівень заробітної плати 3 741 працівнику. Відтак до бюджету додатково надійшло 4 млн. 227 тис.₴ податку на доходи фізичних осіб, 5 млн. 163 тис.₴ єдиного внеску та 352 тис.₴ військового збору. Також 255 суб’єктів господарювання збільшили кількість найманих на 2 880 осіб. Завдяки цьому вони легалізували 36 млн. 113 тис.₴ доходу. Додаткові надходження до бюджету склали 15 млн. 46 тис. гривень.

Податківці застосували 32 заходи контролю. Порушникам нарахували 362,4 тис.₴ податків і зборів та штрафних санкцій.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській областіДжерело статті: “http://www.gazeta1.com/statti/hto-uhylyayetsya-vid-opodatkuvannya-pokazhe-operatsiya-urozhaj-2019/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя